BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047
*
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32
-
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32 -
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47